Hedeflerimiz

Hasta güvenliğini sağlamak

Hasta odaklı hizmet vermek

Sağlıkta kalite standartları doğrultusunda sürekliliği sağlamak

Vzyonda planlanan hedeflere ulaşmak

Tüm hizmet birimlerimizde en yüksek verimde çalışmak ve hizmet vermek

Diyaliz hastalarımızın belirlenen zaman aralığında hizmet alabilmesini sağlamak

Din, dil, ırk gözetmeksizin sadece tedavi ve bakım ihtiyaçlarına göre hizmet etmek

Hastalarımıza doğru hizmet verip doğruluktan ayrılmamak

Tıbbi etik kurallarına ve değerlerine uygun hizmet vermek

Dürüstlükten ödün vermemek

İdeal ve güvenli çalışma alanı oluşturmak

Verilen diyaliz hizmetinin tıbbi devamlılığını sağlamak.

Yazdır e-Posta

Amacımız

Dünya Sağlık Örgütünün belirlediği Uluslararası kalite standartlarından Bakanlığın belirlediği yönetmelikler ve standartlar doğrultusunda güvenli diyaliz hizmeti vermek amacıyla Akut ve Kronik Böbrek Yetmezliği olan hastaların yaşamını devam ettirebilmesi için gerekli olan diyaliz tedavisinin belirlenen standartlar ölçüsünde yapılması ve bu amaçla hastalara randevu verilerek gerekli kayıtlarının tutulması ve tedavisinin sağlanmasıdır.

Yazdır e-Posta

Misyonumuz

Özel Anadolu Diyaliz Merkezi sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, sağlıkta kalite standartlarına uyumlu, hasta hak ve özgürlüklerine duyarlı, tıbbi etik değerler çerçevesinde, doğru ve güvenilir hizmet vermektedir.

2002 yılında kurulmuş olan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi Ankara'nın en eski ve köklü özel diyaliz merkezlerinden biridir. Bu bilgi birikim ve deneyimden aldığımız inanç ve güven ile emin adımlarla ülke yönetmeliklerine uyumlu, sağlıkta kalite standartları ışığında, dürüst, güvenilir, etik, doğru hizmet bizim görevimizdir.

Yazdır e-Posta

Vizyonumuz

Özel Anadolu Diyaliz Merkezi dünya sağlık örgütü ve uluslararası kalite standartları doğrultusunda, Bilimsel ve Teknolojik gelişmelerin takibinde doğru, güvenli ve en üst kalitede Diyaliz hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Mutlu birey mutlu toplum demektir. Tüm hastalarımız bizim için özeldir. Temel hasta haklarının ve hasta memnuniyetinin sağlanması, kurumumuzda sunulan tüm hizmet birimlerinde hasta ve hasta yakınlarının saygı görmeleri, güler yüzlü ve özenle hizmet almaları ve mutlu ayrılmaları vizyonumuzun diğer maddesidir.

Yazdır e-Posta

Hakkımızda

Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan Şubesi : Diyaliz Merkezi olarak inşa edilmiş, 2002 yılında faaliyetine başlamış Ankara’nın ilk diyaliz merkezlerinden biridir. 2015 yılında revize edilerek 30+1 Makine sayısına ulaşan merkezimiz aylık 2160 seans kapasitesine çıkmış, yeni sürüm Nipro ve Braun marka makinalarımızla teknolojik gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, yönetmelik kapsamında, güler yüzlü ve tecrübeli 25 kişilik kadromuzla siz değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Merkezimiz SGK ile sözleşmeli özel sağlık hizmet sunucusudur. Hastalarımız; bünyemizde bulunan Hasta Nakil araçlarımızla evlerinden güvenle alınıp tedavi sonrası yeniden evlerine bırakılmaktadır.

Doktor Kadromuz :
Mesul Müdür : Dr. Haşim Dursunoğlu
Part Time hekim : Doç. Dr. İzzet Yavuz
Part Time Hekim : Dr. Devrim Demirkıran
Şirket Şube Müdürü Sağlık Kurumları İşletmecisi : Zeynep Şimşek
Şirket Genel Müdürü ve Kurucu : Ümit Yaşar Şimşek

Yazdır e-Posta

Ulaşım

 

İletişim Formu